Červenec 2011

Parasite Eve 2 - NMC

31. července 2011 v 23:12 | natla |  Parasite Eve 2 - Info
Bass
Jsou malí a stačí, když si na ně jen stoupnete. Pokud jsou ale pod vodou, dokážou být velmi nebezpeční.
Setkáme se s nimi jen na jednom místě, a to na mostě v Akropolis Tower.

Alessa Gillespie (SH1) - část 3

31. července 2011 v 14:13 | natla |  Silent Hill 1 - Postavy
Pro Alessinu osobnost a biografii klikněte zde, a pro rituál a následky rituálu zde

Silent Hill
Aby bylo možné nalákat chybějící část Alessiny duše zpět, do místa původu, drží Dahlia záměrně svou dceru sedm let v nesnesitelné bolesti. Uzavřena v suterénu nemocnice Alchemilla, je Alesse dána halucinogení droga, aby posílila její trápení. Po návratu Cheryl Alessa mění realitu, aby zabránila postupování úmyslů své matky. Mnoho drastických změn a příšer, které město postihnou, jsou vykouzleny z Alessiny fanzazie a halucinací.

Silent Hill 3 - Zábavní park 2 (Můj návod)

30. července 2011 v 14:07 | natla |  Silent Hill 3 - Návod
Po východu z nemocnice upalujte zpět do hotelu, kde vás místo Douglase bude čekat Vincent! Ten vám poví, kde se skrývá Claudia a že máte jít přes zábavní park . Po odchodu z hotelu vyběhněte na cestu a běžte furt rovně po Nathan Avenue a doběhnete do starého, známého parku.

Parasite Eve 2 - Parasite Energy

29. července 2011 v 10:35 | natla |  Parasite Eve 2 - Info
Oheň

Pyrokinesis
V rukou se aktivuje mitochondrie, a vystřelí z ní záblesk vlny tepla. Cíl si zachová spálená poranění.

RE:O#1 - Speciální položky pro George

29. července 2011 v 10:32 | natla |  Resident Evil: Outbreak #1 - Speciální položky
1) Jméno: Cargo Pants (Nákladní kalhoty)
Kapitola: 1
Obtížnost: Těžká, velmi těžká
Místnost: Před J's barem
Lokace: Prozkoumejte okno u obchou, poblíž zpětných barikád
Popis: Robustní kalhoty prosté barvy. Jsou vyrobeny z pevné látky.

2) Jméno: Sport Sunglasses (Sportovní sluneční brýle)
Kapitola: 2
Obtížnost: Těžká, velmi těžká
Místnost: Odpočívárna v šestém podzemním patře
Lokace: Skříňka v rohu u pohovek
Popis: Odolné proti nárazům. Pro venkovní použití.

Alessa Gillespie (SH1) - část 2

28. července 2011 v 15:24 | natla |  Silent Hill 1 - Postavy
Pro Alessinu osobnost a biografii klikněte zde

Rituál
Když měla Alessa 7, byla Dahlia přesvědčená, že určitý rituál na svolání boha kultu bude mít úspěch, a jako biologickou matku pro boha si vybrala Alessu. Tato technika byla provedena i na ostatních dívkách, které kult unesl, ale všechny předchozí pokusy selhaly. Dahlia nabízela Alessu jako oběť bohu a ve druhém patře svého domu Alessinu tělo obětovala. I přes rušivé akce Travise Gradyho byl plán úspěšný a Alessa otěhotněla. Nicméně, během rituálu Alessa rozdělila svou duši na polovinu a druhá polovina Alessiny duše byla znovuzrozena jako dítě, které později našel Harry Mason se svou ženou, na cestě pryč ze Silent Hillu. Dahlia z místa s ohněm uprchla a lidé věřili, že kvůli "smrti" Alessy zešílela.

Viper

28. července 2011 v 1:14 | natla |  Různé obrázky


Silent Hill 3 - Alternativní nemocnice (Můj návod)

27. července 2011 v 12:07 | natla |  Silent Hill 3 - Návod
Vstupte do dveří, vylezte po žebříku a odejděte. Jediný otevřený pokoj je S3, kde jsou náboje a save point. Jděte do Day Room, odkud výjděte na chodbu. Můžete si otevřít dveře do lůžkového oddělení. Nasedněte na výtah a jeďte do druhého patra. Navštivte ženskou šatnu a uvnitř vemte z koše health drink a plastový pytlík. S ním se vraťte do ordinace ve třetím patře a pytlík použijte u mrtvoly, abyste do něj nabrali krev. V mužské šatně uslyšíte zvonit telefon, tak najděte skříňku ve které je a vyslechněte rozhovor s neznámým gratulantem .Alessa Gillespie (SH1) - část 1

26. července 2011 v 11:25 | natla |  Silent Hill 1 - Postavy
Osobnost
Alessa byla mučená a nepochopená duše, která chtěla vcítění a lásku. Nepřítomnost Alessina otce mohla být příčinou nedobrovolné vazby k určité osobě (tj. Claudia Wolf, Lisa Garland [jako Hather] Douglas Cartland, Harry Mason). Alessa má velké množství zášti, která pravděpodobně pochází z krutého a nebezpečného zacházení vrstevníků, kultu a její matky. Zásvětí a zamlžený svět je Alessina reprezentace zkresleného vnímání Silent Hillu a jejich zážitků. Alessa je taky známá jako mstivá a opovrhována. Kromě toho je Alessa nepochybně zuřivá a snadno ztrácí pohled na její příjemné vize ráje a pocit být milována. Nicméně se ukázalo, že má Alessa ohromně velké množství vůle, která se projevuje trvalou rozhodností sedmi dlouhých let bolesti, strachu a šílenství. Také se ukázalo, že když dostane city, náklonost nebo lásku, nikdy na osobu, co ji onu potřebu poskytla nezapomene, a zachází s ní jako s rodinou. Ve zvláštním pocitu, když se starala o Cheryl/Heather, ji chtěla ušetřit pekelné noční můry, kterou musela kvůli její matce a kultu vydržet. Harryho Masona má určitě ráda jako otce, protože ji přijal a miloval ji.

Silent Hill 3 - Nemocnice (Můj návod)

25. července 2011 v 16:32 | natla |  Silent Hill 3 - Návod
Po příjezdu do Silent Hillu se Heather s Douglasem ubytují v Jackově hotelu. Během scény se dozvíte, že máte jít do nemocnice, ale ještě se sem vrátíte. Takže pokud chcete, uložte se a podle mapy jděte do nemocnice.

Debilitas

25. července 2011 v 11:58 | Natla Dahmer |  Haunting Ground/DEMENTO - Postavy a nepřátelé
Debilitas je postava a první pronásledovatel v Haunting Ground. I přes jeho roli protivníka, není zlý charakter.

BIOGRAFIE
Když byl Riccardo Belli mladší, pokoušel se vytvořit život, stejně jako to předtím udělal Lorenzo Belli. Jako základ, Riccardo použil psí placentu. Avšak Debilitas se stal neúspěšným stvořením. Jednou z Debilitasových povinností je hledání a chytání zvířat pro Riccarda.

OSOBNOST
Debilitas je mentálně postižený, mohutný a groteskně vypadající hrbáč, který pracuje jako zahradník a údržbář Belli hradu. Přes jeho vzhled a obrovskou sílu, Debilitas má mentální kapacitu malého dítěte a má sklony k výbuchům a záchvatům. Mluví jednoduchým jazykem, ale jen krátké a zkomolené věty ("My dolly!"; "Where is You!" atd.).
Jelikož je Debilitas z části pes, má návyk očuchávat Fionu, a někdy si klekne na všechny čtyři.
Debilitas má rád panenky. Hraje si s nimi a věří, že Fiona je panenka, se kterou by si mohl hrát. Proto ji tedy pronásleduje. Svým vlastním způsobem, Debilitas uctívá sochu bohyně v hradní kapli. Ve své chatrči si vytvořil oltář a uchovává si panenky, které shromažďuje. I když na to nevypadá, tak Debilitas má čistou mysl. V jedné chvíli ve hře, může Fiona po Debilitasovi hodit panenku. Panenka se od Debilitase odrazí a spadne na zem. Debilitas s hrůzou padá na kolena k panence, jako by věřil, že je jeho panenka zraněná. To pravděpodobně znamená, že Debilitas věří, že jsou jeho panenky vnímavé bytosti.

Dahlia Gillespie (SH1)

24. července 2011 v 21:44 | natla |  Silent Hill 1 - Postavy
Biografie
Ačkoli má 46 let, vypadá, že má mnohem víc. Má na sobě obřadní šaty, pokrývku hlavy, černo-červenou kravatu a stejně jako Claudia je naboso.
Podle Evropského manuálu je majitelka Starožitnictví zeleného lva a její vedleší činost je kouzlení a věštění, aby mohla zákazníkům říkat budoucnost.

PE2 - Hlášky (5)

23. července 2011 v 23:27 | natla |  Parasite Eve 2 - Hlášky
Kyle: "My bad. I forgot, you're the expert."

Kyle: "Good luck..."

Aya: "Kyle... I hope he's all right."
Cybil Bennett (SH1)

23. července 2011 v 11:11 | natla |  Silent Hill 1 - Postavy
Cybil patří mezi hlavní postavy tohoto dílu. Cybil Bennet je cílevědomá policistka z Brahams, sousedního města Silent Hillu. V původním Silent Hillu je vyslána do Silent Hillu, kvůli nedostatku komunikace s policií a je nevědomky vtažena do jiného světa. Narozdíl od ostatních lidských postav je Cybil skeptik a má problém příjmout paranormální aktivity města. Rychle se ujme Harryho a snaží se mu pomoci najít jeho dceru.

Silent Hill 3 - Daisy Villa Apartments (Můj návod)

22. července 2011 v 20:43 | natla |  Silent Hill 3 - Návod
Venku se vše vrátí do normálu a vy se jedinou uličkou dostaňte ke dveřím Daisy Villa Apartments, kde Heather bydlí. U schránek je save point a vy poté pokračujte k bytu 102, které si Heather odemkne a vevnitř bude bude jedna z mých dvou nejneoblíbenějších scén.