Říjen 2011


Jak dokončit na 100% kapitolu The Hive

31. října 2011 v 17:52 | natla |  Resident Evil: Outbreak 1 - Info
1. Použijte balíček s krví
- Balíčky s krví jsou sestrerském centru ve třetím patře, na sesterské stanici v druhém patře a v laboratoři ve druhém podzemním patře

2. Použijte tlačítko na přivolání sestry
- V pokojích 301, 302 a 202

3. Zapněte rolety
- Na terminálu v noční recepci v prvním patře

4. Otevřte roletu v prvním patře
- Splňte bod 3
- Otevřete ji v pasáži 1F

5. Otevřete roletu v čekárně
- Splňte bod 3
- Otevřete ji v hale v prvním patře

6. Zpřístupnit tlačítko ve výtahu do druhého podzemního patra
- Zadejte do panelu v počítačové místnosti správný kód

Silent Hill 2 - Blue Creek Apartments

30. října 2011 v 15:37 | Natla Dahmer |  Silent Hill 2 - Prostředí
Blue Creek Apartments je malý bytový dům vedle Wood Side Apartments. Aby byl pro Blue Creek Apartments prostor, byl zbourán únikový východ Wood Side Apartments. Přístup do třetího patra Blue Creek Apartments je zcela zablokován.
James se zde podruhé setká s Angelou Orosco a Pyramid Headem. Odehrává se to tady, když James strčí ruku do špinavého záchodu - malý vtip v sérii. Najde poznámku s kódem k trezoru, ve kterém je munice. V prvním patře je mincové puzzle, a po jeho vyřešení, James získá klíč k bytu Lyne.
Vstup do tohoto komplexu se nachází přes požární schodiště Wood Side apartmánů, a také malou oblastí za Baldwinovým sídlem. Ve scénáři Born From a Wish zde přichází Maria, aby získala svěcený olej. Východ z bytového komplexu Blue Creek vede na cestu, která vede do Rosewater parku.
Silent Hill 2 - Wood Side Apartments

29. října 2011 v 10:54 | Natla Dahmer |  Silent Hill 2 - Prostředí
Po sebrání klíče od bytové brány, bude mít James přístup do komplexu Wood Side Apartments. Wood Side má dva vchody (východní a západní) a celkem má tři patra.

Resident Evil 4 - Můj návod (Chapter 2-2)

28. října 2011 v 16:38 | natla |  Resident Evil 4 - Můj návod
Rozsekejte sudy (pozor na Ashley) a až seberete co je uvnitř, tak se vydejte malými dveřmi na schodech. Sestřelte hnízdo, vemte co vypadne a můžete se vrátit do kostela, kde budou dva Zealoti, ze kterých vám určitě něco kápne.

Silent Hill 2 - Neelyho bar

27. října 2011 v 18:19 | Natla Dahmer |  Silent Hill 2 - Prostředí
Neelyho bar je přístupná budova na rohu Neelyho a Sandersovy ulice. Zpráva v karavanu na Saulově ulici říká: "Budu čekat v Neelyho BARU", což hráče nasměruje do Neelyho baru, ale tohle není podmínka, abychom museli jako první navštívit karavan. Uvnitř baru získá hráč na mapě vodítko k Wood Side Apartments. V baru je na okně i zvláštní zpráva, jejíž znění je: Byla tu DÍRA. Už je pryč. Druhá zpráva bude k dispozici později.


Silent Hill 2 - Vachss Road

27. října 2011 v 12:59 | Natla Dahmer |  Silent Hill 2 - Prostředí
Vachss Road je jedna z menších ulic v jižním údolí. James na křižovatce uvidí krvavé stopy a tak se po nich vydává, což jej dovede k slepému konci Vachss Road. Zde vstoupí do tunelu, kde najde rádio a taky příšeru s názvem Lying Figure, která se krmí na mrtvole. James ji zabije dřeveným prknem, první zbraní, kterou získá. Z rádia, které zde James sebral, uslyší Maryin hlas.

Zajímavosti
Vachss Road je pojmenovaná po právníkovi a autorovi detektivek. Jeho jméno je Andrew Vachss.
Tunel na Vachssově dálnici ve dne.

Model mrtvoly v tunelu.

Vachssova dálnice v noci.


Resident Evil 4 - Můj návod (Chapter 2-1)

26. října 2011 v 19:00 | natla |  Resident Evil 4 - Můj návod
Až se probudíte v chalupě, zavolá vám Hunnigan. Po hovoru poberte všechno, co se dá, můžete se uložit a jděte ven. Jistě jste si všimli, že už je deštivý večer. Nasedněte do člunu a jeďte k modrým světlům. Vjdeďte do kupcovy jeskyně, rozbijte sudy, z lampy si sestřelte Spinel, odsuňte bednu a vylezte po žebříku. Nahoře si vysuňte cestičku a v sudu bude zelený klenot, který skombinujte se zlatou maskou. Skočte dolů, pokud chcete, můžete si promluvit s kupcem a jeďte zpět.