Leden 2012Luis Sera

30. ledna 2012 v 17:50 | natla |  Resident Evil 4 - Postavy
Dřívější život
Co je známo o jeho minulosti je to, že je původem z vesnice a byl Saddlerem zaměstnán jako výzkumný pracovník, aby našel způsoby, jak posílit Plaga parazity. Podle zápisků, on a jeho děda používali tajné chodby v okolí vesnice.

Ada Wong (RE4)

29. ledna 2012 v 10:11 | natla |  Resident Evil 4 - Postavy
Los Illuminados incident
Šest let po incidentu v Raccoon City, Ada byla poslána do neznámé vesnice v Evropě, která byla převzata Osmundem Saddlerem, vůdcem náboženského kultu "Los Illuminados" poté, co nakazil vesničany parazitickým organismem Las Plagas. Její mise byla ukrást specializovaný vzorek Plaga, který u sebe drží Saddler. Během své mise se opět setkala s Leonem, který byl na misi zachránit prezidentovu dceru Ashley Graham, ze spárů stejného kultu. Během mise, Ada získala pomoc výzkumníka, jménem Luis Sera, který ví o vzorku všechno a je ochoten Adě pomoci jej získat. Po zazvonění na kostelní zvon, Ada odkráčela do domu Bitorese Mendeze, kde si četla knihu, dokud ji nezavolal Albert Wesker, který ji informoval o lokaci, ve které se nachází Luis. Šla tam, jen aby zjistila, že Luis a Leon byli zajati. Ada si to namířila zpět do Bitoresova domu a přišla právě včas, aby zachránila Leona před Mendezem. Nicméně, Bitores ji chytil a uspal, v úmyslu ji použít jako oběť. Šikovná Ada se z toho dostane a pokračuje na hrad, kde potká Leona tváří v tvář a strhne se mezi něma kratičká bitva. Ada jej opouští v krytí jejích vybuchovacích slunečních brýlí. V bludišti se Ada od Weskera dozví, že Luis už získal vzorek a dá jí jeho polohu. Ada přichází příliš pozdě a je svědek Luisovy smrti pod Osmundovou rukou (nebo spíš ocasem).Ashley Graham

28. ledna 2012 v 17:59 | natla |  Resident Evil 4 - Postavy
Biografie
Roku 2004, když se Ashley vracela z její vysoké školy v Massachusetts, byla unesena Jackem Krauserem, žoldákem pracujícím pro Osmunda Saddlera, vůdce kultu Los Illuminatos. Je odvezena do zapadlé vesnice kdesi ve Španělku, kde je kultem držena zřejmě kvůli výkupnému.
Leon S. Kennedy (RE4)

27. ledna 2012 v 22:15 | natla |  Resident Evil 4 - Postavy
Los Illuminados
Roku 2007 byl 27-letý Leon přiřazen k tajné službě Spojených států. Byl přidělen ke stráži rodiny prezidenta Grahama, ale jakmile byla prezidentova dcera, Ashley Graham, unesena, jeho první mise byla vypátrat ji. Shromážděné informace ukázaly, že se únosci nachází v odlehlé oblasti Španělska. Leon to vyšetřuje na vlastní pěst, spolu se dvěma členy místní policie. Bohužel se zdá, že se něco stalo s místními měšťany a po zmizení dvou důstojníků (jsou nakonec nalezeni mrtví) se Leon ocitá opět ve smrtelném boji o přežití a musí se spoléhat na své vlastní schopnosti. Od svých nadřízených se Leon dozví, že pachatelé jsou skupina zvaná "Los Illuminados" ("Osvícení"), náboženský kult, který vede muž jménem Osmund Saddler. Tento kult používá tajemný parazitický organismus známý jako Las Plagas ("mor"), k převzetí kontroly nad místními měšťany, stejně jako nad mnoha dalšími na celém území. I když je ve zdánlivě beznadějné situaci, fanatický kult zjití, že je Leon něco víc než očekávali. Během své mise, Leon pomáhá Luisovi Serovi, člověku, který se ukázal, že je výzkumník, který dříve pracoval pro Saddlera, ale zradil ho. Leon se taky opět setkal s Adou Wong, která je taky zapojena do tohoto incidentu. Poskytuje Leonovi pomoc, ale musí taky bojovat za sebe. Leon je taky podporován Ingrid Hunniganovou, informační analytičkou a kolegyní vládního úředníka přes komunikátory. Když Leon postupuje, ztratí s ní kvůli kultu kontakt.

Resident Evil 4 - Inventář

27. ledna 2012 v 20:45 | natla |  Resident Evil 4 - Info
Red Hawk
Red Hawk je značka nábojů do pistole.

Resident Evil 1.5 - info

27. ledna 2012 v 20:10 | natla |  Resident Evil 1.5
Resident Evil 2 zahájil vývoj roku 1996, krátce po prvním dílu a vydání bylo naplánováno na březen 1997. Nicméně, jak se hra blížila k datu vydání, vývojáři byli s výsledkem nespokojeni. Místo aby vydali hru, byli nešťastní a s rizikem se rozhodli, že začnou s hrou od nuly.

Veronica Ashford

26. ledna 2012 v 18:09 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Lady Veronika Ashfordová byla zakladatelka rodu Ashfordů, známá pro svou pozoruhodnou kombinaci intelektu a krásy.

Pan Burnside

26. ledna 2012 v 18:07 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Biografie
Když Burnside pracoval pro Umbrellu, byl roku 1998 chycen, jak bez povolení prodává důvěrné data týkající se výroby bio-organických zbraní, na černém trhu. On a jeho syn Steve byli uneseni a vězněni na ostrově Rockford a jeho manželka byla zastřelena.

Alexander Ashford

26. ledna 2012 v 18:02 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Alexander, syn bohatého šlechtice Edwarda Ashforda, pomáhal svému otci ve výzkumu Progenitor viru. Nicméně, Virologie nebyla biologie, ve které byl dobře znalý a měl o ni zájem, a místo toho používal, co věděl o genetickém inženýrství, aby se stal výzkumným pracovníkem Umbrelly. Jeho nejvýznamějším úspěchem byl virus, který reguluje inteligenci. I přes to zůstal relativně menším vědcem a nikdy nebyl odměněn.

Rodrigo Juan Raval

26. ledna 2012 v 17:28 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Dřívější život
Rodrigo se narodil původem z malé vesnice na Rockford ostrově, u příbuzných (možná rodičů) Marie a Roberta. Trvalo to do té doby, než společnost Umbrella ostrov koupila, zničila vesnici a nutila všechny vesničany, včetně Rodriga, z ostrova odejít. Rodrigo neměl kam jít a neměl jinou možnost, než pracovat s bezpečnostní skupinou, která zničila jeho domov.


Alfred Ashford

25. ledna 2012 v 17:09 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Biografie
Alfred se narodil roku 1971, spolu se svou dvojče sestrou, Alexií. Oba byli výsledkem genetického vylepšení DNA matky rodu Veroniky, naplněné genem na zvyšování inteligence a DNA jejich otce, Alexandera. Zatímco se Alexia vystavovala na vysokém levelu geniální inteligence, Alfred ukazoval pouze nízké známky geniální inteligence. V prvních letech svého života byli vychovávani v přepychovém rodinném panství, mezi třídami nevhodných pro mladé děti, a Alfred rostl a zbožňoval Alexii a opovrhoval zbytkem světa.