Leden 2012Alexia Ashford

24. ledna 2012 v 17:31 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Základy T-Viru
Její příběh začíná, když se její zneuctěný otec, Alexander, který byl poškozen za opravu pověsti rodiny, kdysi považované za jednu na prvním místě na světě. K obnovení své ztracené česti, Alexander začal genetické studie, jejichž účelem bylo najít gen, který reguluje inteligenci. Úspěšně vzal DNA patřící staré matce jejich rodu Ashfordovy rodiny, Veronice Ashfordové, a "zlepšil" ho přidáním nebezpečného genu zvyšování inteligence a jeho vlastní DNA. Vše to byl pokus, jak "vzkřísit" Veroniku, kterou se stal Alexander posedlý. Z tohoto spojení se narodila dvojčata, Alexia a Alfred. Zatímco Alfred se narodil jen jako nehoda s mírně nadprůměrnou inteligencí, Alexia měla neobyčejně vysokou inteligenci a byla považována za premiéra dvě: Inkarnaci Veroniky. Byla ve skutečnosti tak chytrá, že se odcizila od jejích vrstevníků a byla izolovaná od všech, kromě jejího bratra. Tato izolace ji rozhořčila, udělala ji nesmírně sobeckou a začala na sebe pohlížet jako na zvláštní, ale taky ji to umožnilo dokončit univerzitu v deseti letech a byla jmenována jako nejmladší výzkumný pracovník Umbrelly Corporation.


Anketa: Mary vs. Maria

23. ledna 2012 v 17:32 | natla |  Silent Hill 2 - Ankety
Tak, která se víc hodí k Jamesovi?

Albert Wesker (RECVX)

23. ledna 2012 v 17:30 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Po měsíci skrývání se ve stínech, Wesker a H.C.F. -silně ozbrojená útočná síla- zaútočili na zařízení Umbrelly na Rockford ostrově, s úmyslem získat vzorek T-Veronica viru od jednoho z hlavních vědců Umbrelly, Alexie Ashford. Během konfliktu s obrojenými strážci Umbrelly byl vypuštěn T-virus.


PE1 - Loď

22. ledna 2012 v 18:51 | natla |  Parasite Eve 1 - Prostředí
Na této lodi se odehrává den šestý. Aya se plaví po moři po krutém boji s Eve a po nějaké chvíli něco přestane být v pořádku. To se jen "vylíhl" ultimátní tvor, kterého Eve porodila do moře. Ultimátní tvor nejdřív zničil okolní lodě a přístavy, a poté se nalodil na loď s Ayou, která se s ním vrhla do boje. Během boje se tvor vyvíjel a byl stále silnější a silnější. Nakonec Daniel doručil Aye speciální náboje, které tvora přemohly, ale nezabily. Aya se rychle dostává ke generátoru, u kterého sputsí sebedestrukční systém a následně utíká z lodi, která bouchne a zabije i ultimátního tvora.

PE1 - Ostrov svobody

22. ledna 2012 v 18:21 | natla |  Parasite Eve 1 - Prostředí
Po bitvě v oblacích, kde Aya sestřelí sliz s Eve a ten rozplácne sochu svobody, se Aya má vrátit zpět na základnu. Aya ale vezme situaci do svých rukou, protože je jediná, kdo může Eve zkilvidovat. Bere padák, nabíjí zbraň a plachtí na ostrov svobody (který je plný slizu), kde si vše vyříká s Eve tváří v tvář. Po krátké debatě se spustí krutý boj na život a na smrt, při kterém Eve změní podobu, ale nakonec umírá.

Oznámení - Úprava článků

22. ledna 2012 v 17:56 | natla |  Ostatní věcičky
Zdravím milí návštěvníci, chci vám jen oznámit, že jsem upravila dosud zveřejněné články o lokacích v Parasite Eve 1. Přidala sem trochu víc informací a taky sem přidala mnohem víc sreenů z lokací...

Törr - Silent Hill

22. ledna 2012 v 14:14 | natla |  Music
Parádní písnička o parádní hře!!!

Steve Burnisde

22. ledna 2012 v 12:44 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Rockford Island
Steve a jeho otec byli uvězněni ve vězení na Rockford ostrově, před tím, než byl převzat Umbrellou. Během útěku se Steve a jeho otec oddělili. Nicméně, Stevovi se podařilo přežít útok zombie, který vypukl v důsledku vypuštění experimentálního T-viru.
O nějakou chvíli později, Steve potkal Claite poté, co na ni v předpokladu, že je zombie, zaútočil. Jenže Claire zničila světlo, které na ni svítilo a bránila se. Díky tomu si Steve uvědomil svou chybu a srdečně se s ní setkal tváří v tvář. Po chvilce Steve odešel, aby si obstaral letadlo, kterým chtěl odletět z ostrova.


Chris Redfield (RECVX)

21. ledna 2012 v 14:01 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Rockford Island & Antarktida
Během vyšetřování činností Umbrelly v Evropě, Chrisovy vlastní vlastnosti jej přiměly zacílit Umbrellu. To pomohlo Leonovi ve sledování Chrise. Leon, kamarád Claire poté, co spolupracovali na útěku z Raccoon City, dostal e-mail od Claire, která jej žádá, aby je našel. Předal Claiřinu zprávu o pomoc Chrisovi, což Chrise pobízelo vzdát se své mise a vydat se na Rickford Island. Přijel k onomu ostrovu a neodhalen na něj vyšplhal po vnějším útesu. Potkal Rodriga Juana Ravala, který Chrisovi řekl o přítomnosti Claire na ostrově. Rodrigo je brzy napaden a spolknut Gulp Wormem, velkým červovitým stvořením. Chris bojuje a zabíjí netvora, který Rodriga vyplivne zpět. Než Rodrigo zemře, dá Chrisovi zapalovač, který mu dala Claire jako díky za to, že ji propustil a taky mu řekl, že Claire již možná ostrov opustila.

Tony - TR3 Concept

21. ledna 2012 v 11:15 | natla |  obrázky TR3

Claire Redfield (RECVX)

20. ledna 2012 v 18:12 | natla |  Resident Evil Code: Veronica X - Postavy
Rockford Island Incident
Tři měsíce po jejím útěku z Raccoon City se Claire při hledání svého bratra, Chrise, infiltrovala do základny Umbrelly v Paříži. V nějakém okamžiku jejího vyšetřování byla zjištěna její přítomnost a bezpečnostní tým byl vyslán spolu s vrtulníkem, aby ji odstranili. Poté, co se vyhla bezpečnostním silám a těsné střelbě z vrtulníku, byla přepadena zbytkem týmu a zajata Rodrigem Juanem Ravalem. Pak byla převezena na Rockford Island, kde měla být vězněna. Poté ji probudily zvuky výbuchů a zraněný Rodrigo ji propustil. Díky své silné vůli přežít a najít svého bratra, byla schopná si najít cestu skrz ostrov poté, co byl napaden neznámým nepřítelem. Na ostrově došlo k další virové epidemii. Během jejího pokusu o útěk potkala dalšího vězně jménem Steve Burnside a nakonec spojili síly. Brzy poté, co zjistila, že Umbrella špionuje jejího bratra, zkontaktovala Leona a řekla mu, ať pro ně příjde. Během této doby Claire potkala Alfreda Ashforda, který naléhal na tom, že Claire na ostrov dovedla nepřátelské síly a vyslal několik bio-organických zbraní, aby ji zastavil. Claire se taky pohádala s bratrovým soupeřem, Albertem Weskerem, který se rozhodl ji nechat jako návnadu, aby Chris přijel na ostrov. Jak k tomu všemu došlo, Claire se brzy dozvěděla o Alexii Ashford a střetla se s ní, jen aby byla zachráněna Stevem, který na "Alexii" vystřelil a ukázalo se, že to nebyla Alexia, ale Alfred. Když Claire a Steve našli nákladní letadlo k útěku z ostrova, Alfred poslal T-103 (model číslo 078), aby se s těma dvěma vypořádal a nastavil jim v letadle autopilota, který je poslal přímo do Antarktidy. Po příletu na základnu v Antarktidě, Claire a Steve zjistili, že celé zařízení bylo nakaženo tyrant virem. Po posledním zúčtování s Alfredem, Claire a Steve použili rolbu, aby se dostali ze základny, ale před odjezdem byli nuceni se vypořádat s Nosferatem. Věci se zdály v pořádku, dokud se umírajícímu Alfredovi nepodařilo probudit Alexii z jejího spánku, která potom Steva a Claire držela v zajetí.


Dario Rosso

19. ledna 2012 v 20:47 | natla |  Resident Evil 3 - Postavy
Dario a jeho dcera byli podepsáni v registraci hotelu Apple. 24. září, během evakuace Raccoon City, utekli a schovali se před blížící se hrozbou zombie.


PE2 - Hlášky (12)

19. ledna 2012 v 16:29 | natla |  Parasite Eve 2 - Hlášky
Aya: "Pierce, wake up! Pierce... No...!"
Pierce: "Don't get your hopes up, I'm fine!"
Aya: "Pierce! I thought you were..."
Pierce: "Whoa...I can see 3 of you... I could get used to this!"
Aya: "Hmm... Same old Pierce, I see. Are you hurt?"
Pierce: "I lost a little blood... Nothing serious."