Ashley Graham

28. ledna 2012 v 17:59 | natla |  Resident Evil 4 - Postavy
Biografie
Roku 2004, když se Ashley vracela z její vysoké školy v Massachusetts, byla unesena Jackem Krauserem, žoldákem pracujícím pro Osmunda Saddlera, vůdce kultu Los Illuminatos. Je odvezena do zapadlé vesnice kdesi ve Španělku, kde je kultem držena zřejmě kvůli výkupnému.

Po zjištění o pobytu Ashley, americká vláda poslala agenta Leona, aby prozkoumal okolí. Ten zjistí, že místní vesničané jsou členy Los Illuminatos, převedeni na jejih víru díky parazitickým organizmům známých jako Las Plagas. Leon našel Ashley v kostele na okraji vesnice. Krátce poté se setkali s vůdcem kultu, Saddlerem, který odhalil, že Ashley (stejně jako Leonovi) byl aplikován jeden z parazitů Plaga a Saddler má v plánu vrátit Ashley zpět prezidentovi, za účelem infiltrace a zničení vlády USA zevnitř.
Po útěku Saddlerovi a vesničanům si našli cestu do hradu Ramona Salazara a později na Saddlerův ostrov. Během mise bude Ashley opakovaně unášena kultem a následně zachráněna. V areálu ostrova našli laserový stroj sestrojený Luisem, s cílem odstranění Plagasu zevnitř hostitelova těla. Použili stroj, zničili své parazity a odstranili tím Saddlerův vliv na ně.
Po Saddlerově zničení, Ashley a Leon odjeli z bortícího se ostrova na vodním skútru od Ady.

Zajímavosti
- Když má na sobě Ashley brnění, tak vždy, když jí Leon chytne, bude si od bolesti držet záda (kvůli váze brnění).
- I když má na sobě Ashley brnění, může být chycena El Gigantem, ale její zdraví jí ubývat nebude a po chvilce ji El Gigance pustí a bude si držet ruku v bolestech.
- Ashley si bude zakrývat sukni a bude na Leona křičet "perverzáku!", když Ashley bude stát na vyšší pozici a Leon na ni namíří, pokud bude shozen poblíž Ashley, pokud udělá suplex u Ashley a kupodivu, když mu bude useknuta hlava a spadne pod Ashley.
- Je zajímavé, že Ashley nemůže přijít o hlavu. Pokud je udeřena Bella sestrama, normálně umře, jako by byla zastřelena hráčem.
- Ashleyina figurka vyhraná na střelnici bude křičet o pomoc.
- Ashley a Sherry Birkin jsou jediné hratelné postavy, které nepoužívaly zbraň.
- Pokud Zealot zvedne Ashley, aby ji odnesl pryč, už není schopen skákat.
- Pouze v Gamecube verzi, když jde hrát za Ashley a ona rychle otevře dveře a srazí nepřítele, je schopna jim provést suplex.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.