Luis Sera

30. ledna 2012 v 17:50 | natla |  Resident Evil 4 - Postavy
Dřívější život
Co je známo o jeho minulosti je to, že je původem z vesnice a byl Saddlerem zaměstnán jako výzkumný pracovník, aby našel způsoby, jak posílit Plaga parazity. Podle zápisků, on a jeho děda používali tajné chodby v okolí vesnice.


Los Illuminados
Luis se rozhodl Saddlera zradit a ukradl vzorek Las Plagas. Nakonec jej však Saddler chytil a nařídil jeho stoupencům, aby jej svázali a dali do skříně s tím, že má být popraven. Nicméně, Leon S. Kennedy Luise najde a osvobodí ho. Později Luis pomáhá Leonovi a Ashley porazit dav Ganados.
Ukázalo se, že je ve spojení s Adou Wong, špiónkou vyslanou Albertem Weskerem, aby ukradla vzorek Plagas. Luis pak řekne, že jí to přinese pouze, "pokud se zbaví toho starého muže a jeho náboženských přátel", a pak jde dostat vzorek, ale taky vakcínu pro Leona a Ashley.
Bohužel, Saddler nakonec Luise dožene a probodne mu hruď svým chapadlem. Než umře, dá Leonovi nějaké prášky na potlačení růstu Plaga v jeho těle a zanechal po sobě plno svých výzkumných poznámek - rozmístěných různě po hradě a ostrově.
Tyto poznámky poskytují Leonovi užitečné informace o vlastnostech Las Plagas a jak zničit mnoho tvorů ve hře.
Stroj na odstraňování Plaga, který Leon a Ashley použijí na konci hry, byl vynalezen Luisem. Taky se zmínil v jedné poznámce, že byl schopný ze svého těla odstranit vajíčko Plaga, než se stihlo vylíhnout.
I když Luis už nežije aby to viděl, Leonovi a Adě se podařilo zastavit Lorda Saddlera od toho, aby ovládl svět.

Zajímavosti
- Během kapitoly, kdy bude Leon a Luis bojovat v domě proti armádě Ganados, tak vždy, když Leon namíří jeho směrem, se Luis přikrčí. Nicméně, i tak může být Luis zasažen a pokud mu způsobíte hodně zranění, spustí se speciální scéna, ve které Luis dvakrát střelí do Leona se slovy "Adios Leone!"
- Stroj na odstraňováni plaga je podobný zbrani P.R.L. 412.
- Luisova zbraň je Mauser C96 "Red9".
- Luis byl kuřák (podle toho, že když potkal Adu nebo Leona, zeptal se, jestli nemají cigaretu).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tifa Tifa | Web | 31. ledna 2012 v 16:46 | Reagovat

jeho jsem mela strasne rada. a oni mi ho pak zabijou TT.TT

2 Natla Dahmer Natla Dahmer | 31. ledna 2012 v 17:26 | Reagovat

[1]: Já ho nejdřív nemusela, ale nakonec mi přišel sympatický...škoda, že musel takhle skončit....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.