Únor 2013


Reynard Fisher

27. února 2013 v 11:27 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Reynard byl řezník v místní komunitě, zatímco sbíral informace o časných stádiích Las Plagas. Kolem jeho obchodu bylo plno popravených psů. Dával pozor na lidi z Kijuju a všímal si, že něco není v pořádku. Řekl Chrisovi a Shevě, aby si promluvili s Ricardem Irvingem, aby našli odpovědi.
Později, když Chris a Sheva dorazili na veřejné prostranství, byl Reynard před jejich zraky popraven.

Death by Degrees (Můj návod) - Mise 17

25. února 2013 v 14:22 | Natla Dahmer |  DbD - Můj návod
Mise 17
Nyní jsme zpět na lodi, v novém oblečku pro Tekken Force. Hned na začátku ožijí noví nepřátelé - roboti. Na ně nejlépe působí elektrické obušky, rozparovací čepele a magnetické zbraně. V kufříku u dalekohledů je defibrilátor. V kufříku u monitorů je elektrický obušek. Dále si seberte nějaké zápisky a můžete otevřít zbrojnici. Nejdřív odstraňte zlatou desku na stěně a použijte skener. Pak si pohrajte s LDC panelem. Vyměňte 3-9-7, pak zaměňte prostřední řádek a nakonec vyměňte sedmičku s trojkou. Pak vyběhněte schody poblíž a u dalekohledů je save point. Dveřmi v blízkosti save pointu pokračujte.

Doug

25. února 2013 v 11:56 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Doug byl pilot pracující pro BSAA. Joshem Stonem, kapitánem Delta týmu, mu bylo nařízeno, aby vyzvedl jej a Jill Valentine.
Nakonec přiletěl včas, aby je zachránil před hordou těžce ozbrojených Majini.


PE1 - Hlášky (2)

24. února 2013 v 18:16 | natla |  Parasite Eve 1 - Hlášky
Actress: "Our bodies are communicating with each other..."

Actress: "The more you use that power, the more you will become like... me..."
Aya: "Power...? What power?! Who ARE you...?!"
Actress: "Eve..."
Aya: Eve?..."
Eve: "I'm surprised you don't know me, Aya... You should know me well..."Wang (T1)

24. února 2013 v 18:11 | Natla Dahmer
Dan DeChant

23. února 2013 v 18:26 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Kapitán Dan DeChant byl vůdce BSAA Alfa týmu.
Tým přišel jako podpora pro BSAA člena, Chrise Redfielda, a měli najít Ricarda Irvinga, překupníka zbraní. Setkání nevyšlo podle plánu, protože Irving vyslal bio-organickou zbraň, aby je zabila. DeChant volal o pomoc Kirka Mathisona - leteckou podporu Alfa týmu. Hlásil, že jsou napadeni, ale nebyl schopen provést více rádiových zpráv.

Christie Monteiro - Artworky (T4)

21. února 2013 v 16:59 | Natla DahmerAlbert Wesker (RE5) - Část 2

19. února 2013 v 17:29 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Afrika & Tricell
Zatímco uvedl Jill do kryogenního spánku, aby obrátil zbraň proti Chrisovi, Wesker pokračoval ve svých aktivitách. Wesker znovu pracoval pro Tricell a vytvořil kompletní partnerství s Excellou Gionne, která zdílela stejnou vizi jeho nového světa. Pokračoval pomoci Excelle získat vyšší mocenskou pozici v Tricellu a nakonec se stala generální ředitelkou celého afrického oddělení. Vrámci tohohle partnerství bylo staré africké výzkumné zařízení Umbrelly znovu otevřeno, spolu se zdrojem Progenitor viru. Wesker používal každé virové zástupce, aby vytvořil zatím nejsilnější virus, Uroboros. S Uroborem plánoval urychlit další krok v evoluci člověka. I když se virus ukázal být pro lidi hodně jedovatý, Wesker našel způsob, jak jej udělat méně otrávený. V Jill byly protilátky, které byly vytvořené z její předchozí infekce T-viru. Pomocí těchto protilátek, Wesker byl schopen zdokonalit Uroboros, aby vyhovoval jeho potřebám. Taky dal do provozu obrovsý tanker Tricellu, u přístavu postaveném za zařízením. Umístil speciální bombardér pod palubu lodě, který hodlal použít na moři, jako součást plánu.

Albert Wesker (RE5) - Část 1

19. února 2013 v 16:01 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Poslední setkání se Spencerem
Wesker vybudoval obrovské množství bohatství a zdrojů, a získal všechny známé parazitické a virové zástupce. Nicméně, Weskerův hlad po moci nedovolil, aby byl s hmotným majetkem spokojen. V souvislosti s tímto byl zaplavován dotazy o Spencerových pravých motivech, pokud jde o bio-organické zbraně. Roku 2006 zjistil Spencerovo místo pobytu. Našel jeho Evropský hrad díky Ricardu Irvingovi, kterému to řekl Patrik (Spencerův komorník) a pomocí Ady Wong, uspořádal setkání s Weskerem. Wesker tam poprvé cestoval během bouřlivé podzimní noci, aby našel odpovědi, přičemž zabil Spencerovy bodyguardy. Wesker zcela očekával, že Spencer bude jeho příchodem překvapen, ale k jeho velkému šoku, Spencer zřejmě skutečně očekával, že Wesker přijde. Pak si Wesker uvědomil, že Spencer ovládal všechno už od začátku, včetně Weskerových vlastních akcí. Spencer zjistil, že vývoj bio-organických zbraní byla jen část k dosažení svého vlastního cíle: donutit pomocí virů lidskou evoluci. Se vznikem nadřazení lidské rasy by ze sebe udělal Spencer boha. K uskutečnění svého snu, Spencer potřeboval tři věci: Progenitor virus jako primární virovou bázi, finanční prostředky Umbrelly Corporation a lidi, kteří budou sdílet jeho ideály, až příjde pokročilá lidská rasa. K velkému překvapení Weskera, Spencer odhalil, že Wesker je třetí nutnost.


Ricardo Irving

15. února 2013 v 20:29 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Historie
Irving byl výzkumník farmaceutické společnosti Tricell, pracující s Excellou Gionne, Albertem Weskerem a tajemnou zahalenou ženou. Taky je ředitel ropného pole Tricellu v Kijuju, ale taky sloužil na černém trhu jako prodejce bio-organických zbraní. Toto mu vyneslo místo v prostředcích rozvojových vizí Tricellu, kde pomáhal fondu výzkumů Tricellu tím, že nelegálně prodával bio-organické zbraně. Nakonec byl však Riccardo hrubý, chamtivý muž, kterému záleží jen na tom, jak vydělat peníze. Je možné, že on byl ten, kdo Excelle a Albertovi dodával vzorky Las Plagas, jakmile se začaly objevovat na černém trhu.

Excella Gionne

14. února 2013 v 16:37 | natla |  Resident Evil 5 - Postavy
Excella Gionne byla členkou rodiny Gionnů, která byla dobře známá a uznávaná po celé Evropě, pro jejich podnikání. Excellina krása a aristokratická výchova ji povýšla k těm kolem sebe, zejména k mužům. Její babička byla z rodiny Travisových, zakladatelů Tricellu, který Excelle věnoval velmi ušlechtilé a legendární linie. Nakonec se stala generální ředitelkou Afrického oddělení Tricellu a partnerkou Alberta Weskera, se kterým sdílela vizi budoucnosti světa. Měla v úmyslu se stát bohyní jeho nového světa, s Weskerem jako s jejím bohem, dokud neobjevila Weskerovy skutečné motivy.


Tekken: Blood Vengeance - pár mých shotů

10. února 2013 v 14:30 | natla |  MS - others
Pár obrázků, co se mi podařilo odfotit z Tekken: Blood Vengeance. Jsou trochu rozmáznuté a nejsou dobré jako ty z Tekken Filmu (2010), ale nejsou nejhorší.