Červen 2013

Jasper Gein

30. června 2013 v 20:04 | natla |  Silent Hill 4: The Room - Postavy
Jasper Gein je poněkud duševně nevyrovnaný člověk, který se objeví v Silent Hill 4: The Room. Spolu se svými přáteli, Bobbym Randolphem a Seinem Martinem, byl Jasper fascinován mytologií Řádu. Díky tomu bylo jeho cílem zjistit vše, co mohl, o kultu a jeho učení.
Při zkoumání trosek sirotčince Domu přání v nereálném světě, Walter Sullivan obětoval Jaspera, který vypadal, že tento akt téměř ocenil.


Silent Hill 4: The Room
Henry Townshend potká Jaspera při procházení lesního světa, na cestě do Domu přání. Jasper řekne Henrymu o původu kamene, vedle kterého sedí. Henry odejde krátce poté, co Jasper řekne, že ten kámen je strašidelný.
Henry se s ním znovu setká na hřbitově, kde je i malý Walter Sullivan. Jasper říká, že se stane něco velkého, a se smíchem odchází.
Jejich další setkání je před Domem přání. Jasper říká, že dá něco Henrymu, pokud mu Henry poskytne něco k pití. Poté, co mu dá Henry čokoládové mléko, Jasper mu na oplátku dá malý rýč. S pomocí rýče, Henry najde klíč k Domu přání. Jasper tam vstoupí s Henrym a zapadne do jedné místnosti. Ne příliš dlouho poté, Henry slyší hrůzostrašný křik a zkoumá místnost, do které Jasper vstoupil. Po vstupu je vidět, jak Jasper hoří a svíjí se v agónii. Jasper vykřikne, že viděl "Ďábla", kterého hledal. Oltářovou svíčkou si Walter do vlastní hrudi vyřeže číslo 17121 a zhroutí se. Nakonec zemře v plamenech. Jeho duch, který je obalen plameny, straší Henryho při návratu do lesního světa.


King I

29. června 2013 v 13:51 | Natla Dahmer
Původ: Mexiko
Bojový styl: Profesionální wrestling
Věk: 32 (Mrtvý)
Krevní skupina: A
Výška: 190 cm
Váha: 91 kg
Zaměstanání: Kromě profesionálního zápasení je to záhada
Koníček: Dívání se na dětské smějící se obličeje
Má rád: Jaguáři (zvířata), děti, Armor King I, King II
Nemá rád: Smutné děti, Ogre

Úvod
King se poprvé ukázal v Tekken a vrátil se v Tekken 2. King je maskovaný zápasník, který bojuje na pomoc fondu a na podporu svého sirotčince. Armor King je Kingův kamarád a rival, a slouží jako Kingův boss v Tekken 1 i v Tekken 2. Po druhém turnaji byl King napaden a zabit Ogrem. V Tekken 3 nastoupil na Kingovo místo King II, a je stále přítomen.
Jeho titulv původní trilogii je Zvířecí kněz.
Kazuya a žralok

27. června 2013 v 11:01 | Natla Dahmer


Hwoarang (T3)

27. června 2013 v 10:10 | Natla DahmerCynthia Velasquez

27. června 2013 v 9:45 | natla |  Silent Hill 4: The Room - Postavy
Cynthia Velasquez je koketní Americko-Španělská žena, uvězněná ve Walterově světě metra. Později je zavražděna jako šestnáctá svátost, "pokušení".

Silent Hill 4: The Room
Henry Townshend najde Cynthii ve světě metra, stanici jižního Ashfieldu, na začátku hry (může být viděna z okna pokoje 302 již dříve). Je přesvědčena, že je uvězněna ve "strašném snu". Poté, co připustila svůj strach z místa, žádá Henryho, aby jí pomohl najít cestu ven. Říká, že mu to splatí "speciální laskavostí" (naznačuje se, že sexuální laskavostí). Během doprovodu se Cythii udělá špatně, tak zaběhne do ženských umýváren a mizí.
Po Henryho návratu ji najde zamčenou ve vlaku a shledají se spolu. Později najde Cynthia východ z metra a volá Henrymu skrz rozhlas, ale začne křičet, když ji přepadne Walter Sullivan. Když se k ní Henry dostane, Cynthia umírá. Je celá zkrvavená v levém prsu má vyryta čísla "16121". Henry ji drží v náručí a ona se mu omlouvá, že mu neposkytla speciální laskavost. Henry ji utěší když řekne, že to byl jen sen, a Cynthia mu zemře v náručí. Položka, kterou po sobě zanechala, je rozházený obsah její kabelky.


Šestnáctá oběťJoseph Schreiber

22. června 2013 v 10:30 | natla |  Silent Hill 4: The Room - Postavy
Joseph Schreiber je falešný protagonista v Silent Hill 4: The Room. Svým článkem v časopise je zmíněn v Silent Hill 3. Joseph byl novinář žijící v South Ashfield Heights, bytovém komplexu jež se nachání ve městečku Ashfield. Josephův pokoj byl 302 - centrální oblast Silent Hill 4: The Room.

Červený deník
Henry Townshend zjistí o Josephovi víc prostřednictvím červených dopisů, které jsou podstrčeny pode dveřmi, nebo jsou umístěny v samotném pokoji či jiných pokojích apartmánového světa. Nakonec se Henry dozví, že Joseph byl předchozí obytel pokoje 302 a vyšetřoval Řád, což vedlo k projevu na sirotčinec Dům přání. Při zkoumání vztahu mezi Řádem a smrtí Waltera Sullivana, se Joseph ocitl uzamčený ve svém pokoji. Jediná cesta ven byla tajemná díra ve zdi.


Toby Archbolt

21. června 2013 v 12:21 | natla |  Silent Hill 4: The Room - Postavy
Toby Archbolt byl v Řádu kněz sekty Svaté matky. Po smrti Jimmyho Stona a George Rostena, a po oslabení Valtielovy sekty, se Toby snažil zvýšit vliv své setky v Řádu. Během cesty do Mexika, Walter shodil Tobyho z útesu, což z něj udělalo jedinou oběť v sérii, která byla zabita mimo Spojené Státy. Toby Archbolt je ve hře znám jako čtrnáctá oběť. Také je první afroameričan v sérii. Předmět nalezen na místě čimu je stará obrázková kniha.

Sharon Blake

20. června 2013 v 12:57 | natla |  Silent Hill 4: The Room - Postavy
Sharon Blake byla už nějakou dobu cílem Řádu. Celá její rodina byla Řádem přijata, ale Sharon odmítá jejich požadavky k připojení. Když šla hledat svou rodinu do lesa poblíž Silent Hillu, objevila jejich náhrobky. V tomto okamžiku ji chytil Walter a utopil ji v jezeře. Sharon Blake je ve hře známá jako oběť číslo třináct. Předmět, který byl nalezen na místě její vraždy, byl její klobouk. Její duch je považován za nejslabší z obětí a je to druhý nejčastější duch (první je Jimmy Stone). Vzhledem k tomu, že je slabá, není nutné ji přibodnout k zemi.

Poison (2)

20. června 2013 v 10:40 | natla |  Různé obrázky