Září 2013

Mokujin (T5)

29. září 2013 v 13:48 | Natla Dahmer

Ashfield

29. září 2013 v 9:24 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Lokace
Ashfield je střední, rušné město, půl dne jízdy od Silent Hillu. Ashfield je rozdělen na Severní Ashfield a Jižní Ashfield: Silent Hill 4 zaujímá místo v Jižním Ashfieldu.


Lokace

Výšiny Jižního Ashfieldu - Bytový dům. Domov Henryho Townshenda a Eileen Galvin. Taky rodné místo Waltera Sullivana.

Stanice Jižního Ashfieldu - Stanice metra, která se pravděpodobně pojí (ať už přímě nebo nepřímě) na Silent Hill. Bylo to první místo, kde se Henry dostal skrz portál v koupelně pokoje 302. Potkal zde odsouzenou Cynthiu Velasquez (oběť 16/21). Bylo známé, že skrz tuto lokaci cestoval Walter Sullivan do Jižního Ashfieldu.Tekken (1994)

29. září 2013 v 9:04 | Natla Dahmer |  Tekken - Info
Platformy: Arkáda, PlayStation, PlayStation 2 (Jako část módu arkáda historie Tekkenu v Tekken 5)
Data vydání:
Arkáda
- 9. prosince, 1994

PlayStation
- Březen 1995 (Japonsko)
- Listopad 1995 (Severní Amerika)
- Listopad 1995 (Evropa)

Arkádový systém: Namco System 11

Příběh
Po celém světě se turnaj bojových umění blíží ke konci, a ten, který v posledním turnaji porazí Heihachiho Mishimu, může vyhrát velkou peněžní odměnu. Soutěž je sponzorovaná velkou finanční skupinou, Mishima Zaibatsu.
Je zde osm bojovníků, kteří zůstanou po vítězství ve smrtelných soubojích na celém světě. Vítěz turnaje obrdží titul Král železné pěsti. Kdo porazí Heihachiho Mishimu, a odveze si domů peníze a slávu?


Silent Hill 4: The Room - Klíčové položky

28. září 2013 v 21:07 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Info
Čokoládové mléko
Čokoládové mléko lze nalézt v leidnici Henryho bytu. Henry dá mléko Jasperovi Geinovi, aby na oplátku získal krví popsaný rýč.

Mince na platformu Lynch Street
Tato mince je první položka, kterou Henry získá ve světě metra. Po návratu do svého pokoje skrz díru v ženských umývárnách, Henry uslyší zvonit telefon. Zvedne jej a uslyší hlas Cynthie Velasquez, která mu řekne, že má nějaké mince. Pak je spojení přerušeno. Po návratu do světa metra, Henry najde neživou manekýnu, která má v ruce mince. Manekýna je záhadně podobná Cynthii.

Pokoj 302

27. září 2013 v 18:30 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Lokace
Pokoj 302 je neslavné místo, které v Silent Hill 4: The Room hraje významnou roli. Byl postaven asi 40 let před událostmi ve hře. Vypadá jako obyčejný bytový pokoj v apartmánech jižních Ashfieldkých výšin, ale funguje jako vězení (a svatyně, která je stále víc a víc nepřátelská) k protagonistovi, Henrymu Townshendovi. Vstupní dveře jsou zamčeny několika nezničitelnými visacími zámky, což brání Henry v útěku.

Historie
34 roků před událostmi v Slent Hill 4: The Room, žili ve městě Ashfield, v pokoji 302, biologičtí rodiče Waltera Sullivana. Dozorce budovy, Frank Sunderland, spekuloval, že měli finanční problémy nebo byli v nějakém nebezpečí. Mladý pár uprchl z bytu, a nechal tam po sobě novorozence. Dítě později objevil Frank Sunderland. S dítětem se obrátil k nedaleké nemocnici svatého Jeronýma, zatímco ve svém pokoji uchovával Walterovu pupeční šňůru.
Poté byl v pokoji 302 další obyvatel, jménem Joseph Schreiber. Joseph byl novinář, který vyšetřoval případ Waltera Sullivana. Zmizel asi šest měsíců před tím, než se do pokoje 302 přistěhoval Henry Townshend. Poznámky pod dveřmi obsahovaly stránky z Josephova deníku a jeho zkušenosti z uvěznění v pokoji, jako je Henry. Joseph je taky známý, díky svému článku o Domu přání. Článek se nachází v Brookhavenské nemocnici, v Silent Hill 3.
Po dvou letech života v pokoji 302, Henry byl náhle uvězněn ve svém apartmá.

Devil (T1)

27. září 2013 v 16:23 | Natla DahmerMarshall (T2)

27. září 2013 v 16:23 | Natla Dahmer

Conjurer

26. září 2013 v 17:12 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Monstra
Conjurer je finální boss v Silent Hill 4: The Room. Karmínová bible konstatuje, že je to "pravé tělo" Waltera Sullivana.

Vzhled
Conjurerův vzhled je monstrózní, humanoidní mrtvola pokrytá šedým, shnilým masem, které není úplně celé po jeho těle. Pomocí řetězů a dlouhých vláken trubek (podobnými pupeční šňůře) je zavěšen za strop. Jde vidět jen horní polovina netvora, protože zbytek sestupuje to tmy.

Raven (T5)

25. září 2013 v 16:51 | Natla Dahmer


Kuma I (T1)

25. září 2013 v 16:50 | Natla Dahmer

Bottom

21. září 2013 v 0:19 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Monstra
Spodek je monstrum ze Silent Hill 4: The Room. Objeví se při druhé návštěvě apartmánového světa. Je to silnější verze Dvojčecích obětí.

Vzhled
Jsou nazí. Jejich tváře jsou strašně zdeformované. Jejich těla jsou rakovinná, hrudkovitá, deformovaná masová hmota. Obličeje Spodků visí ze spodní části jejich trupu (odtud ten název). Jejich obličeje nesou podobnost ke Gumovitým hlavám.

Charakter
Útočí na Henryho, jen když se k nim Henry přiblíží. Jinak klidně stojí, ukazují na Henryho a dokola šeptají "přijímač". Spodky jsou mírně nebezpečnější než Dvojčecí oběti. Taky jsou rychlejší a tužší.

Symbolika
Je uvedeno, že toto monstrum bylo vytvořeno Walterovými vzpomínkami a nenávistí k rodině, která od něj odešla.

Sagat

21. září 2013 v 0:16 | natla |  Různé obrázky


The One Truth

18. září 2013 v 17:44 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Monstra
Jedna pravda je jedním z mála bossů v Silent Hill 4: The Room. Je to větší a mnohem silnější verze Nástěnného muže.

Vzhled
Má schopnst stáhnout se nahoru a dolů po zdech. Místo toho, aby vylézal ze zdí, Jedna pravda se zdá být připevněná uvnitř kovového obdélníku, s masem nataženým a připevněným ke každému rohu. Má hnilobnou, neduživou kůži, a nemá zřetelný obličej, stejně jako Nástěnní muži.

Yoshimitsu (T4)

18. září 2013 v 17:41 | Natla Dahmer


Sergei (T6)

18. září 2013 v 17:40 | Natla Dahmer