Říjen 2013

Výšiny Jižního Ashfieldu

30. října 2013 v 9:53 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Lokace
Výšiny Jižního Ashfieldu je bytový dům, který se nachází v jižní části Ashfieldu (známé taky jako Jižní Ashield). Dozorce tohoto bytového domu je Frank Sunderland. Výšiny Jižního Ashfieldu jsou blízko ke Stanici Jižního Ashfieldu a k Hotelu Jižního Ashfieldu. Bytový dům má historii podivných událostí.

Design
Apartmánový komplex má tvar písmene U a skládá se z osmnácti jednotlivých pokojů. Recepce obsahuje pouze vstup a výstup z bytového domu, a taky obsahuje dlouhé schodiště, které vede do druhého a třetího patra.

Historie
Southfieldský bar

27. října 2013 v 10:50 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Lokace
Southfieldský bar je menší místo, které Henry Townshend navštíví. Bar je nejprve vidět z oken pokoje 302. Z vnějšku není bar rozpoznatelný, až na velký bilboard na střeše, zobrazující jméno baru a telefonní číslo. Po vstupu do světa budovy, Henry musí vstoupit do baru, aby postoupil dál. Dveře v baru, kterými Henry musí projít, jsou nicméně uzamčeny. Ukáže se, že kód k odemčení dveří je část telefonního čísla z bilboardu. Při druhé návštěvě světa budovy, se číselná kombinace ke dveřím změnila, takže Henry musí v ložnici pokoje zavolat na číslo z bilboardu, aby se dozvěděl nové číslo, a tím pádem nový kód. Taky, při druhé návštěvě, Henry bude plnit hádanky "čtyř vzpomínek". Musí najít kulečníkovou kouli a vrátit ji na kulečníkový stůl v baru.
Interiér baru se zdá být poněkud nedotčený. Majitel baru není znám, ale je odhaleno, že desátá oběť Waltera Sullivana, Eric Walsh, v baru pracoval. Předtím, než Walter střelil Erica do tváře, Eric šel brzy domů, nadšen z oslavy svých narozenin. Jeho šéf ho nechal odejít brzy poté, co se dozvěděl, že kriminálník je stále v okolí na svobodě.Black Sun Aeon - Chapter 7: A Song For My Illness (Můj překlad)

27. října 2013 v 10:47 | Natla Dahmer |  Překlady textů
Kapitola 7: Píseň pro mou nemoc

Začal jsem se ptát své existence
Na smysl života
Podstata stvoření, kterým jsem
Tyto dny budou vzpomínány
Jako temné dny
Když celý život zanikl
Smrt šla se mnou, bok po boku
Naší trasou napříč celou zemi
Necháváme za sebou pouze prázdno
Stal jsem se víc, než svým odrazem
Přemohl jsem nemoc
Slabinu mé krve
Jsem plaketa, jsem povodeň
Stal jsem se víc než člověkem
Slabé maso zapečetěné uvnitř boha

Tekken 2 (1995)

26. října 2013 v 11:07 | Natla Dahmer |  Tekken - Info
Platformy: Arkáda, PlayStation, PlayStation 2 (jako část arkáda historie Tekkenu v Tekken 5), PlayStation Network

Data vydání:
Arkáda
- Srpen 1995
- Září 1995

PlayStation
- 29. března, 1996 (Japonsko)
- 5. srpna, 1996 (Severní Amerika)
- Říjen, 1996 (Evropa)

PlayStation Network
- Srpen, 2010 (Evropa)

Arkáda systém: Namco System 11


Příběh
Po celém světě se turnaj bojových umění blíží ke konci, a ten, který v posledním turnaji porazí Heihachiho Mishimu (motivaci pro bojovníky z celého světa), může vyhrát velkou peněžní odměnu.
Soutěž je sponzorovaná velkou finanční skupinou, Mishima Zaibatsu. První turnaj začal s osmi bojovníky, všemi, kteří vyhráli ve smrtelných soubojích po celém světě, všichni motivováni jinými záměry, všichni vlastnící dovednosti a sílu k rozdrcení hory.
Bojovalo se mnoho bitev. Ale vynořil se jen jeden osamělý bojovník s právem vyzvat Heihachiho Mishimu o titul Krále železné pěsti. Tento bojovník byl Kazuya, Heihachiho chladnokrevný syn. Nesoucí jizvu, která mu byla dána Heihachim, vstoupí do bludného boje proti svému otci na stejném místě, kde Heihachi naposledy uzemnil svého syna ve věku pěti let, a následně jej hodil dolů z útesu.
Po vyčerpávající bitvě, která zuřila po celé hodiny, Kazuya vyšel s vítězstvím, protože využil dovednosti, které byly v klanu Mishimů předávany z generace na generaci.

Lili (T5:DR)

26. října 2013 v 10:58 | Natla Dahmer

Eddy (TTT)

26. října 2013 v 10:58 | Natla DahmerDvě tvorby s Anničkou

23. října 2013 v 21:23 | Natla Dahmer |  Moje náhodná tvorba
Takový pokus o něco s Annou "Anničkou" Williams, mou velice oblíbenou female postavou z Tekkenu.


Tekken wally...znovu a zase

23. října 2013 v 21:19 | Natla Dahmer |  Moje náhodná tvorba
Pět wallpaperů s bojovou hrou jménem Tekken. Tyto jsou konkrétně na Tekken Tag Tournament, můj oblíbený díl, jelikož neobsahuje zápletku. A jako bonus přidávám wallpaper na Tekken: The Motion Picture, filmovou verzi Tekkenu z roku 1998.

Resident Evil filmy - Wallpapery

23. října 2013 v 21:12 | Natla Dahmer |  Moje náhodná tvorba
Zde je prvních pět wallíků s Resident Evil filmem (který většina z vás možná nemusí, ale já jsem jeho velikou fanynkou), ale časem přibudou další

Garlandův zverimex

23. října 2013 v 21:05 | Natla Dahmer |  Silent Hill 4: The Room - Lokace
Garlandův zverimex je místo, které Henry prozkoumá při procházením světa budovy. Moc tam toho není, kromě regálů krmiva a potřeb pro domácí mazlíčky. Henry tudma musí projít, aby prozkoumal celý svět, a taky zde najde klíč. Při druhé návštěvě světa budovy, Henry musí dát do klece ve zverimexu, který je nyní obýván několika duchy, plyšovou kočku.

Historie
Zverimex byl dřívě vlastněn a řízen Stevem Garlandem, odkud plyne název obchodu. Steve se stal čtvrtou obětí Walterova vražedného řádění. Už když byl Walter dítě, potkal Steva Garlanda poté, co omylem upustil jedno z koťat v obchodě, což kotě zranilo. O pár let později, Walter brutálně zavraždil Steva samopalem, a pak zabil všechna zvířata v obchodě.
Tekken Film - Pozoruhodné rozdíly mezi hrou a filmem

22. října 2013 v 18:49 | Natla Dahmer |  Tekken Film - Info
- Společnost Tekken se ve hře jmenuje Mishima Zaibatsu.
- Tekken Force je ve filmu nazývána Kladiva.
- Jména Eddyho Gorda a Sergeie Dragunova jsou ve filmu špatně hláskována jako "Eddie" a "Dragonov". V českém dabingu je Jin jednou nazván jako "Kuzuma" místo Kazama.
- Ve filmu není uveden Devil gen.
- Jin má milostný zájem o Christie, ne o Ling Xiaoyu, která je do něj zamilovaná ve hře. Jin má taky před vstupem do turnaje přítelkyni jménem Kara. Ve filmu, Christie nemá zájem o Eddyho.
- Jin má více rebelskou osobnost jako v Tekken 3, než jeho samotářský postoj v novějších hrách. Ačkoli na konci filmu Christie poznamená, že se jeho osobnot změnila.