Levely z TR1: Gold

16. března 2018 v 13:05 | Natla Dahmer
1 - RETURN TO EGYPT
Jak už napovídá název, tento level se odehrává v Egyptě. Ocitáme se zpět v Khamoonově městě. Už však není tak vyprahlé, jako předtím, protože hodně prostor je zatopených. Povodeň nám zpřístupnila prostory, do kterých jsme předtím nemohli. Vody jsou však nebezpečné. Nejen, že se v nich můžete utopit, ale číhají tam krokodýli. A když je nepotkáte i na souši, tak místo nich na souši určitě narazíte na černé pantery. Mimo to zde na každém kroku čekají pasti, jako například bodce a balvany. Pokud jste tedy považovali původní level z prvního dílu za těžký, tak teď si teprve užijete. Bude to strastiplná cesta napříč touto hrobkou, a určitě nepomůže, když zmíním, že to je jen první level.
SECRETY: 3


2 - TEMPLE OF THE CAT
Druhý Egyptský level začíná před kočičím chrámem a je zapotřebí dvou klíčů, aby se Lara dostala dovnitř. Můžeme si všimnout nádherného nočního nebe, na které přibyly hvězdy. Uvnitř chrámu na Laru čeká plno hádanek, šplhání, hledání klíčů a tak podobně, takže si určitě užijete. Nakonec se Lara dostane do místnosti s obří sochou kočky ze zlata. Lara musí okamžitě využít svých lezeckých schopností, aby se dostala na její hlavu, k páce, kterou má socha ve svém chřtánu. Je to jen a pouze ta páka, která nám otevře dveře do otevřeného prostoru, kde na nás čeká náš artefakt - socha Egyptské bohyně Bastet.
V tomto levelu je zvláštní, že v jedné místnosti, po vylezení z vody, je textura hýbající se zdi. Vypadá to, jako by po zdi běhaly kočky. Nevím, jak Lara, ale já bych se asi až do konce dílu Angel of Darkness zajímala, co asi tak bylo v té vodě, které jsem se zrovna nalokala, že se mi z toho hýbe stěna před očima.
SECRETY: 4

3 - ATLANTEAN STRONGHOLD
Tento level se už odehrává v Atlantidě. Celý level se motá kolem centrální pevnosti. Lara se zde podívá do několika místností a malých jeskyní. Několik místnosti je zatopených, ale aby tady nebyla jen voda, Lara se bude muset vyvarovat i lávě.
SECRETY: 2

4 - THE HIVE
Level má klasickou Atlantskou architekturu, s vyjímkou dvou jeskyní. Jedna z jeskyní je naplněna lávou, a ta druhá zase vodou. Ke konci levelu se Lara dostane do dvou líhní, kde se rodí Atlanťané. Jejich počet tady je tedy velmi vysoký. Proto se v tomto levelu dá najít spousta nábojů do magnumů a samopalů. Na samotném konci levelu si Lara zaplave tunelem ven z oblasti.
SECRETY: 1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.