Tomb Raider 3 - Zbraně

18. dubna 2018 v 14:07 | Natla Dahmer
PISTOLE
Opět začneme pistolemi. Lara je má vždy po ruce, dokud jí je na chvíli neukradnou v Nevadském vysoce střeženém zařízení. Pistole mají neomezenou munici, ale hodí se spíš na obyčejnější nepřátele.

BROKOVNICE
I ve třetím pokračování úspěšné dobrodružné série se nám vrací brokovnice. Tentokrát je brokovnice vymodelovaná podle Franchi SPAS-12, jen se zkrácenou hlavní. Jak to většinou u brokovnic bývá, na blízko jsou velice silné. Na dálku už je to horší, až neúčinné.


GRANÁTOMET
Ve třetím díle, se granáty odrážejí od věcí, a vybouchnou až po nějaké chvíli. Pokud se však dostanou do kontaktu s nepřítelem, vybouchnou okamžitě. Na síle to však granátu neubírá. Jen by si měla dávat pozor i Lara, neboť i ona může doplatit na sílu této zbraně, bude-li se nacházet v dosahu výbuchu. Granátů je ve hře málo.

SAMOPALY
Vracejí se i samopaly, rychlé a velice účinné. Munice už je ale méně, takže je třeba používat je s rozumem.

POUŠTNÍ OREL
Rozhodně jedna z nejsilnějších a osobně má nejoblíbenější zbraň ve hře. Má daleký dostřel a znovu opakuji, je opravdu silná. Proto bych doporučovala ji šetřit až na Antarktidu, a popřípadě taky na boj proti Punovi.

MP5
Krom malých samopalů, zde uzmeme i jeden větší samopal, založený na Heckler & Koch MP5 SD6, s přidaným zaměřovačem. Je to samopal, což znamená, že se jedná o rychlopalnou zbraň, a taky je to docela silná zbraň.

HARPUNA
Harpuna se dá použít pod vodou, což je sice skvělé, ale na druhou stranu je snadné se netrefit a zbytečně tak vyplýtvat drahocenný kyslík. Nejlepší bude se podvodním bojům vyhnout.

RAKETOMET
Rozhodně nejsilnější zbraň ve hře. Jedna rána mluví za vše. Ve hře je však k nalezení jen pár raket.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.