Raid Mode (6. 7. 2018)

7. července 2018 v 10:58 | Natla Dahmer |  Raid Mode - Herní hlášení
Tak, po delší jsem si opět zahrát Raid mód v Resident Evil: Revelations 1. Nevím, jestli bych se k tomu dokopala sama. Trochu mě to chytlo, když mě do hry pozval kamarád. Ten mě protáhl různými bojišti, ze kterých ani nemám screenshoty. Ale až se těmi leveoly protáhnu sama, třeba na vyšší obtížnost, screeny určitě budou. Během hraní jsem získala vzácnou zbraň, čímž jsem otevřela B.S.A.A. oblek pro Jill.

Během společného hraní jsem se vyšplhala na hráčský level 16. Získala jsem společnou trofej "Dynamic Duo", za společný úder nepřítele plně nabitým útokem. Prošli jsme jen pár bujišť a dvě mi ještě zbyly nedokončené.

Takže jsem si tedy zahrála patnácté bojiště, loď Queen Zenobia. Tady můžeme prozkoumat větší část lodi, takže beru Keitha a jdeme na to.

Můžeme jít nahoru, do solária. Tam lze snadno získat starý klíč k odemčení zámku na zlatém řetězu. A těch je tady docela dost.Pokud však nemáte v úmyslu projít celou pasáž a nechcete se namočit, můžete jít dolů, do kasína.

V kasínu to docela bouchá, protože je v něm Scagdead. Scagdead by nebyl ani takový problém, ovšem když má výhodu rychlosti, tak je to katastrofa.


S jedním klíčem navíc můžeme navštívit řídící místnost. Ta docela stojí za to, protože je tady zbraň a nelegální součástka.

Další destinací jsou kajuty.


Další zbraň leží na posteli v horní kajutě 302.

A v dolní kajutě 200 čeká Aculeozzo.

Dále je na řadě promenádní paluba a po ní můstek. Tam se to hemží Oozema.
Poslední místo, kam zbývá jít, je paluba. Tady jsou zase přemnožení Hunteři. A je to taky pasáž, ve které lze bojiště ukončit.

Teď si všímám, že jsem nesestřelila bonusovou hvězdu, která visí na boku přepravní bedny.

Výsledné hodnocení patnáctého bojiště - Queen Zenobia.

A poslední level, který zbývá, je Airstrip. A já opět volím Keitha.


Tady potkáme neuvěřitelně otravné Huntery.

Aculeozzo se schovává v kontrolní místnosti.Fenrirové toho sice moc nevydrží, ale v kombinaci s Huntery nejsou moc příjemní. Člověk neví, na koho se soustředit dřív.

A jelikož už tím pádem mám všechny levely na průrvovou obtížnost dohrané (Chasm = Průrva = Lehká obtížnost), odemkla se mi těžší obtížnost a také to, na co už chvíli čekám... Jessica Sherawat. Ať už je Jess jaká chce, já za ni v Raid módu hrála moc ráda, protože skvěle ovládá odstřelovačku. Počítejte tedy s tím, že ji na screenshotech budete vídat častěji.

Takže, hned jsem si Jessicu vzala a vydala jsem s ní naprati některá hodnocení nižší než S na bojištích s jednou obtížností. V přesném pořadí to byla bojiště:
- Bojiště 10 - Snowy Mountains 2
- Bojiště 12 - Observation Deck (tady jsem získala i osobní level 17)
- Bojiště 11 - Semiramis
- Bojiště 13 - Side Deck
- Bojiště 15 - Zenobia
- Bojiště 16 - Airstrip (spolu s osobním levelem 18)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.